Отборите на ПСВ Айндховен и Арсенал играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: ПСВ - Арсенал 0:0, отмениха гол на домакините

Отборите на ПСВ Айндховен и Арсенал играят при резултат 0:0 в мач от група А на Лига Европа.

В 9-та минута се откри първата по-интересна обстановка в мача и тя бе пред Хави Симонс от ПСВ, който стреля от отдалеченост, само че Аарън Рамсдейл съумя да избави с една ръка и да избие в корнер. Коди Гакпо бе изведен ужасно самичък против вратаря в 18-та минута и нападателят трансферира вратаря, откривайки резултата в интерес на нидерландския тим, само че попадението бе анулирано заради засада. Три минути по-късно Фабио Виейра центрира добре за Нкетия, като последният стреля, само че Бенитес съумя да реагира и отрази.

Стартови сформира:

ПСВ Айндховен:  1. Валтер Бенитес 5. Андре Рамальо, 22. Джаред Брантуейт, 31. Филип Макс, 29. Филип Мвене, 6. Ибрахим Сангаре, 15. Ерик Гутиерес, 23. Джоуи Вермаан, 7. Хави Симонс, 11. Коди Гакпо, 21. Анвар Ел-Гази

Треньор:  Рууд ван Нистелрой

— PSV (@PSV)
Арсенал:  1. Аарън Рамсдейл, 3. Киерън Тиърни, 12. Уилям Салиба, 16. Роб Холдинг, 18. Такехиро Томиясу, 23. Самби Локонга, 34. Гранит Джака, 8. Мартин Йодегард, 21. Фабио Виейра, 14. Еди Нкетиа, 11. Габриел Мартинели

Треньор:  Микел Артета